Namık Kemal, 22. Sk No:4 D:1A Esenyurt/İstanbul

0542 453 18 82

bilgi@zenotoys.com

Hakkımızda

Focus Oyuncak Kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

 

Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, oyuncak sektöründe çığır açan projelerimizle çocuklarımıza daha güzel ürünler üretmeyi hedefindeyiz

 

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza ve ülkemize de model olma çabası içinde yürütüyoruz.